Programator PHP

S.C. LIGA SOFTWARE S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL
- Cunostinte foarte bune de PHP;
- Relationarea facila cu bazele de date (ex: MySQL);
- Cunostinte solide HTML si CSS;
- Cunostiinte Javascript si framework-uri (ex: jQuery);
- Capacitate de a lucra independent dar si in echipa;
- AVANTAJ: Relationare anterioara cu modul de lucru pe deadline-uri si prezentarea unor proiecte.

CERINTE

In functie de nivelul de cunostinte vom dezvolta impreuna site-uri, vom face aplicatii, vom contribui la procese de mentenanta si vom face optimizari pentru clienti/parteneri din tara dar si din strainatate.
Experienta intr-o alta firma nu este necesara, dar bagajul mediu de cunostinte PHP este obligatoriu.

Ne puteti trimite cv-ul si direct pe adresa de email hr@ligasoftware.ro.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII
- Mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica
- Pachet salarial atractiv
- Proiecte diversificate
- Noi provocari, oferind posibilitatea de dezvoltare pe plan profesional

Fondata in 2007 Liga Software este o agentie online care isi concentreaza eforturile spre crearea unor experiente online exceptionale prin web design-uri creative, tehnologii avansate, interactivitate si suport permanent pentru clientii nostri.

Livram consistent rezultate si produse exceptionale clientilor nostri prin intelegerea profunda a cerintelor si nevoilor lor si dezvoltam solutii care combina cele inalte nivele de creativitate si calitate a executiei.

Clientii nostri fac parte din numeroase domenii de activitate si industrii, cum sunt entertainment-ul, presa online, turism, tehnologie, automoto, energetica, institutii de stat, cluburi si restaurante, etc.