Programator PHP

Clintelica SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea unor functionalitati sau module noi in aplicatie si mentenanta modulelor existente.

CERINTE

Cunostinte avansate de programare PHP, cu experienta in programarea orientata pe obiect.
Cunostinte avansate MySQL
Cunostinte avansate JavaScript / Ajax / jQuery
Cunostinte medii XHTML / CSS
Experienta de lucru cu modelul MVC
Experienta de minim 3 ani in domeniu
Limba engleza (mediu)

Constituie avantaj:
Experienta de lucru in Linux
Lucrul cu SVN
Experienta in webdesign (XHTML/CSS) si Adobe Photoshop

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv
Mediu de lucru placut intr-un colectiv tanar
Posibilitati de dezvoltare profesionala

Clintelica este singura platforma CRM care a implementat o solutie brevetata de conectare a retelelor sociale a angajatilor pentru a facilita cresterea vanzarilor prin gasirea de noi clienti si efectuarea de recrutari pe baza de recomandari. Sistemul Clintelica este folosit de companii din domeniul bancar, industria medicala si firme de audit si consultanta. Mai multe detalii despre Clintelica gasiti pe site-ul companiei (www.clintelica.com)