Programator Perl

BitDefender

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvolta si intretine aplicatii, module, scripturi necesare sustinerii si dezvoltarii infrastructurii interne BitDefender.

CERINTE

- Cunostinte solide de programare perl;
- Cunostinte de programare multithreading;
- Experienta : minim 2 ani pe proiecte utilizand tehnologiile cerute;
- Flexibilitatea si creativitatea in munca sunt inceputul unei frumoase prietenii :)

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru flexibil;
- Pachet salarial competitiv negociabil in functie de abilitati si experienta;
- Conditii de lucru normale (aer conditionat, internet, sala de recreere, spatiu special amenajat pentru fumatori, cafea/ceaiuri/capucino gratuite);
- Programe de training (cunostinte tehnice si soft skills) personalizate;
- Asigurare medicala;
- Polita de asigurare in caz de accidente;
- Programe de teambuilding inovatoare coordonate de echipa HR.

BitDefender protejeaza peste 40 de milioane de utilizatori de calculator din 100 de tari. Tehnologia revolutionara de interceptare a virusilor a fost recunoscut¿ de 28 de Academii de Stiinte din Comunitatea Europeana prin premiul IST 2003 si este certificat¿ de catre cele mai prestigioase laboratoare de testare din lume (ICSA, Virus Bulletin, CheckMark). BitDefender detine repezentante locale in Germania, Spania, SUA si Romania.