PROGRAMATOR PACKAGING APLICATII

TOPTECH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile principale sunt :
- personalizarea aplicatiilor dupa cerintele clientului
- testarea aplicatiilor

CERINTE

- absolvent de facultate cu profil informatica/ matematica/ tehnic
- cunostinte avansate ale sistemului de operare Windows
- limbaje de programare: Visual Basic Script nivel mediu
- notiuni elementare de baze de date
- cunoasterea limbii engleze.
Constituie avantaj experienta de lucru cu aplicatiile Wise Package Studio, InstallShield

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- bonusuri pe proiecte, in functie de criteriile de performanta
- bonuri de masa
- perspective de promovare
- posibilitatea deplasarii pe perioade de 1-2 luni in strainatate
- lucrul in cadrul unei echipe puternice

Creatã in 1992 cu capital francez-roman, societatea Viveo Technology Toptech este o filialã a Grupului Viveo. Viveo Technology Toptech este specializatã in dezvoltarea si intretinerea sistemelor informatice pentru institutii financiar bancare si telecomunicatii.
Suntem o echipa cu experientã, creatã pentru a dezvolta software conform cerintelor clientilor nostri, pe baza noilor tehnologii. Viveo Technology Toptech este Microsoft Business Partner si IBM Partner World for Software.
www.toptech-software.com
www.viveo.fr