Programator .NET platforma SharePoint - GECAD Net

GECAD Net

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul acestui post lucreaza in proiecte de customizare si dezvoltare pe platformele Microsoft SharePoint Services 3.0 (WSS), Office SharePoint Server 2007 si 2010 precum si SharePoint Online. Instrumente utilizatele utilizate: Visual Studio, SharePoint Designer.

CERINTE

- Experienta programare platforma .NET
- Student an terminal sau absolvent facultate profil automatica, informatica, electronica, matematica

Constituie avantaj:
- Experienta customizare pe platforme Microsoft Windows SharePoint Services 3.0, SharePoint 2010, Microsoft Office Project Server
- Cunoasterea Windows Workflow Foundation

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Asigurare medicala privata
- Lucrul intr-o echipa dinamica.

GECAD NET este o companie specializata in comercializarea si implementarea aplicatiilor software, furnizeaza optiuni adecvate de licentiere, servicii IT integrate si asigura solutii profesionale de securitate IT sub brandul propriu SENTINET.

Cu o traditie de peste 17 ani in domeniul IT, GECAD NET a obtinut numeroase premii si certificari din partea celor mai importanti producatori mondiali.

GECAD NET este companie membra a Grupului GECAD.