Programator .NET in Suedia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Proiectare si dezvoltare aplicatii in .NET in conformitate cu cerintele firmei;
2. Testare si intretinere cod;
3. Asigurare asistenta tehnica a aplicatiei

CERINTE

- insusirea aplicatiei (functionalitati, etc);
- proiectarea arhitecturii solutiei propuse;
- dezvoltare aplicatii in tehnologie .net - .net 2.0 – 3.5 – min. 1 an experienta .net 2.0 - aplicatii windows si web (VB.NET, ASP.NET);
- minimum 1 an experienta cu MS SQL Server 2000/2005.

BENEFICII OFERITE

•Salariu motivant, cazare asigurata in Suedia;
•Performanta este recompensata;
•Oportunitatea implicarii in proiecte de anvergura pentru beneficiari romani si straini;
•Se incurajeaza dezvoltarea abilitatilor profesionale, cresterea nivelului de competenta, schimbul de idei in cadrul echipei precum si initiativa personala;
•Flexibilitate – in antiteza cu structurile rigide si specializarile stricte;
•Se ofera oportunitatea de a utiliza diverse platforme de lucru;
•Posibilitati de dezvoltare a unei cariere in domeniul IT.