Programator Matlab C# .NET

Hotel Avis

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare de aplicatii web
Visual Studio 2010. NET Framework > 2.0 +
Database (SQL Server 2005/20012) (essential); Matlab 2012 a/b; C #;JavaScript and SQL (essential);.Net Charting;Knowledge of the concepts of data warehouse (DB);
Business Objects and Web Intelligence (DB);
Creare de module complete (specificatii, interfata, cod) in C# si in ASP.NET (C#) cu baze de date Microsoft SQL Server;
Creare cod SQL si design rapoarte XCEL;
Testare module nou create sau deja existente, si corectia erorilor descoperite;
Optimizare algoritmi si proceduri acolo unde este cazul;
Adaptarea aplicatiilor existente la cerintele clientului;
Scrierea de documentatii “help” pentru dezvoltari

CERINTE

Studii superioare absolvite obligatorii.
Gandire analitica, bune cunostinte de programare algoritmica, OOP;
Cunostinte bune de limba engleza;
Abilitati reale de comunicare;
Capacitate de organizare si incadrare in termene, seriozitate, integrare si lucru in echipa;
Orientare catre rezultate si respectarea termenelor;
Perseverenta, responsabilitate, rapiditate in gandire

BENEFICII OFERITE

Beneficii :

- Crearea unei cariere si posibilitati multiple de promovare
- Pachet salarial atractiv incluzand si un pachet de prime (reusita si fidelitate)

DESCRIEREA FIRMEI

Hotel 3***