programator junior/senior

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Tratarea analitica a problemelor si participarea activa in solutionarea
lor;
- Implicare in documente de analiza, design;
- Scriere, comentare si documentare cod sursa;
- Mentenanta aplicatii;
- Comunicare cu beneficiarul;
- Capacitate autodidactica in asimilarea noutatilor si intelegerea
tehnologiilor noi

CERINTE

• Experienta de lucru anterioara in orice domeniu;
• Studii superioare in curs sau finalizate in domeniu real;
• Cunostinte sisteme de operare si retelistica;
• Cunostinte fundamente programare intr-unul sau mai multe limbaje de programare, cu precadere in Object Pascal, Visual C#, MS SQL Server, HTML/JavaScript si PHP;
• Stapanirea unor tehnici de programare;
• Disponibilitate de lucru pentru program prelungit;
• Lucru in echipa;
• Limbi straine.

BENEFICII OFERITE

• Insusirea cunostintelor pe mai multor tehnologii ;
• Dezvoltare profesionala;
• Integrare in echipa structurata ierarhic si perspective de promovare;
• Echipa tanara;