Programator Junior PHP - part time

Kampus Network SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza modificari ale siturilor firmei in vederea adaugarii de noi functionalitati; sit principal: www.kampus.ro;
- testeaza modificarile efectuate in browserele cu larga raspandire;
- colaboreaza cu ceilalti membri ai echipei implicate in proiect;
- completeaza zilnic raportul de activitate;
- program: 4 ore/zi - Luni-Vineri.

CERINTE

- cunoastinte generale de programare si scheme logice;
- cunostinte de PHP;
- prezinta avantaj: cunoastinte de HTML, CSS, Javascript;
- studii medii cu profil informatica;
- studentii sunt incurajati sa depuna CV-ul;
- atentia la detalii si seriozitatea sunt binevenite.

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului, in functie de pregatirea candidatului;
- bonus lunar in functie de gradul de interes fata de proiectele firmei.

Magazin online de incaltaminte - www.kampus.ro, cu sediul in Bucuresti si puncte de lucru in Bucuresti si Calarasi.