Programator Junior Flash/Flex

PSS-PROSOFT SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
• implementarea aplicatiilor software;
• personalizarea si intretinerea aplicatiilor existente;
• desfasurarea activitatii conform standardelor companiei.

CERINTE

Cerinte:
• Minimum 2 ani experienta in programare Flash/Flex
• Cunostinte de Actionscript 3
• Cunostinte solide de Flash IDE
• Tehnici de animatie Flash: timeline si/sau scripting
• Abilitati de design si tipografie
• Limba engleza fluent
Dexteritate in lucrul cu:
• HTML, CSS
• Javascript si Jquery
• Illustrator, Photoshop, Excel

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
• sansa dezvoltarii unei cariere in domeniu;
• stabilirea unui plan de cariera si asistarea in derularea acestuia;
• program de instruire periodica;
• mediu de lucru placut;
• salariu motivant, in acord cu standardele de performanta ale companiei.

Compania noastra activeaza pe piata romaneasca de peste 10 ani si dezvolta proiecte nationale si internationale in domeniul tehnologiei informatiei, oferind solutii si servicii de calitate destinate industriei de retail.