Programator Java/J2EE

H GRUP IT EXPERT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la dezvoltarea functionala si organica a proiectelor;
- Realizeaza programele pentru calculator, conform unor specificatii predefinite, si asamblarea lor in sisteme coerente;
- Asigura operatiunile de documentare si de testare in vederea asigurarii conformitatii cu specificatiile;
- Participa la analiza functionala si organica a proiectelor;

- Se lucreaza pe proiecte (JAVA/J2EE) pentru o mare companie din Franta.

CERINTE

- Studii cu profil tehnic;
- Cunostinte de baza de limba franceza;
- Experienta in programare JAVA/J2EE (1 an);
- Bune aptitudini de comunicare, capacitate de a invata rapid, dinamism, initiativa;
- Abilitati de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru occidental

Groupe HN este o societate franceza infiintata in 1983, care s-a implementat in Romania in 2006, sub denumirea de H Grup IT Expert. Activand in domeniul Ingineriei de Servicii Informatice, societatea isi acompaniaza cu succes clientii din Franta si din Romania in toate etapele ciclului de viata al aplicatiilor tehnice si functionale (de la realizare pana la pilotaj/administrare). Cu o cifra de afaceri de 30 mil Euro, societatea are peste 400 de colaboratori si un departament de formare profesionala integrat.