Programator Java Incepator

Ingenios

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru proiectele aflate in dezvoltare:
- analiza documentatiei existente
- familiarizare cu modul de organizare a proiectelor IT
- invatare modalitati si artefacte de programare specifice proiectelor
- rezolvarea de sarcini concrete de programare in cadrul proiectului, constand chiar in dezvoltarea de module noi
- testarea muncii efectuate
- completarea documentatiei

Constituie avantaj experienta in programare Java si programarea bazelor de date (SQL).

CERINTE

Persoanele potrivite pentru aceasta pozitie se doresc a fi entuziaste si dornice sa invete sa programeze dar si sa isi dezvolte latura de experienta in domeniul aplicabilitatii sistemelor informatice.
Constituie avantaj experienta anterioara in programare, mai ales in Java si in lucrul cu baze de date care folosesc limbajul SQL.
De asemenea, un mare avantaj il poate constitui experienta in lucrul cu clientii si pregatirea documentelor, eventual traducerea lor din si in engleza.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri financiare functie de perfomanta.

Ingenios Solutions este o companie romaneasca care isi doreste sa extinda experienta individuala de peste 12 ani a fondatorilor sai in dezvoltarea de proiecte IT&C.