Programator iOS / Android

Under Development Office

Job expirat

RESPONSABILITATI

Under Development Office, o firma tanara specializata in dezvoltarea de aplicatii mobile pentru platforma iOS si Android este in cautarea unui programator care sa se alature echipei. Printre clientii Under Development Office se numara lantul de farmacii Catena, ziarul Libertatea, Bepa Group, etc.

Viitorul membru al echipei va fi inclus atat in proiectele interne ale companiei cat si in cele ale clientilor.

Responsabilitatile job-ului sunt:
- Proiectare si implementare de solutii software
- Programarea si testarea aplicatiilor mobile
- Lucru in echipa

CERINTE

Candidatul ideal

- Aptitudini tehnice si de abstractizare si rezolvare a problemelor
- Capacitatea si dorinta de a invata noi limbaje si tehnici de programare
- Posibilitatea de a se adapta noilor cerinte din domeniu
- Programare Orientata pe Obiect
- Cunostinte de utilizare a unui IDE modern
- Cunostintele anterioare de dezvoltare de software mobil(iOS si Objective-C) nu sunt obligatorii, dar reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant ce creste odata cu implicatarea in tot mai multe proiecte ale companiei
- Angajatului i se ofera sansa de a dezvolta proiecte personale in cadrul companiei
- Includerea intr-o echipa tanara si inovatoare
- Mediu de lucru atractiv cu asigurarea tuturor conditiilor tehnice

Under Development Office este o companie specializata in dezvoltarea de aplicatii mobileiOS si Android, precum si de site-uri mobile. In portofoliul sau de clienti se afla Europastry Eastern Europe, Farmaciile Catena, Bepa Group, Ziarul Libertatea,etc.
Echipa noastra este formata din tineri programatori ce sunt intr-o continua crestere a capacitatilor de dezvoltare software.