Programator iOS

Clintelica SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea unei aplicatii noi pentru mobile precum si mentenanta acesteia.

CERINTE

• Absolvent al unei facultati tehnice (Automatica, Cibernetica, Informatica)
• Experienta in dezvoltarea de aplicatii iOS, cu o buna intelegere a constrangerilor/limitarilor diferitelor platforme (iPhone sau iPad)
• Familiarizat cu sistemele de control al versionarii
• Abilitatea de a dezvolta interfete utilizator inovatoare
• Abilitatea de a respecta termenele stabilite
• Persoana analitica, independenta, orientata catre client

Constituie avantaj
- Experienta de lucru anterioara (minim 3 ani)
- Experienta de lucru cu API-uri retelele sociale
- Nivel mediu de cunoastere a limbii engleze scris si vorbit

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv
- Mediu de lucru dinamic intr-un colectiv tanar
- Posibilitatea de invatare si dezvoltare personala si profesionala

Clintelica este singura platforma CRM care a implementat o solutie brevetata de conectare a retelelor sociale a angajatilor pentru a facilita cresterea vanzarilor prin gasirea de noi clienti si efectuarea de recrutari pe baza de recomandari. Sistemul Clintelica este folosit de companii din domeniul bancar, industria medicala si firme de audit si consultanta. Mai multe detalii despre Clintelica gasiti pe site-ul companiei (www.clintelica.com) sau in acest film de prezentare de 2 minute: http://www.youtube.com/watch?v=TlN1WjDQ7nA