Programator HTML

White Image - Loyalty Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunostinte avansate de editare HTML, in special legate de lucrul cu tabele si utilizarea de css-uri
- experienta anterioara minim 1 an intr-o pozitie similara
- abilitati de comunicare interpersonala si de lucru in echipa
- capacitatea de a respecta deadline-uri si de a face fata unui ritm alert de lucru;
- cunostinte avansate de prelucrare a pozelor
- cunostinte de PHP si flash reprezinta un avantaj

CERINTE

- editare de documente HTML, lucru cu tabele si css-uri
- formatare texte si layout-uri;
- optimizarea formatelor HTML create pentru diversi clienti de email