PROGRAMATOR FLASH

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:
* Dezvoltare de aplicatii multimedia;
* Crearea de jocuri si aplicatii interactive in Flash (actionscript 3);
* Folosirea aplicatiilor Macromedia Director, GameMaker;
* Animatie 2D;
* Respectarea termenelor de finalizare a proiectelor

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii superioare ;
* Experienta minim 2 ani in programare orientata pe obiecte in Flash (actionscript 3) si HTML.
* Cunostinte de Macromedia Director, GameMaker.
* Limba Engleza nivel mediu.

Candidatul ideal trebuie o persoana cu bune abilitati de lucru in echipa, comunicativa, implicata, atenta la detalii, creativa.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul NET lunar este cuprins intre 2000 si 3600 RON (in functie de experienta anterioara si creativitate);
- Se ofera telefon, prime;
- Programul de lucru este L-V, 9.00-17.30;
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIE SOFTWARE PENTRU COPII.
Locatia companiei este in sector 3, Bucuresti.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal