Programator Flash

S.C. Machteam Soft S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana dinamica, deschisa provocarilor? Daca da, te provocam sa lucrezi la una dintre cele mai mari aplicatii Web de pe piata Internetului romanesc.

Constituie un avantaj:
- Cunostinte Photoshop sau Illustrator.
- Comunicare Flash-FMS(Flash Media Server).

CERINTE

- Cunostinte avansate AS3
- Cunostinte POO
- Experienta pe un post similar(optional)
- Comunicare Actionscript-PHP/XML
- Prezentarea unui proiect flash(daca exista)
- Dorinta de a invata si a se perfectiona

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de dezvoltare profesionala, prin participarea la cursurile organizate de NCH Academy;
- Posibilitatea de avansare atat pe orizontala cat si pe verticala;
- Activitati menite sa dezvolte spiritul de echipa: team building-uri, training-uri, wii games;
- Schimb de experienta profesionala prin participarea la proiecte ale companiilor din grup;
- bonuri de masa
- bonusuri

Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor toate conditiile pentru a profita la maxim de avantajele Internetului.
Compania reprezinta un jucator important pe piata de internet din Romania si detine in portofoliu nume de rezonanta.