Programator - Divizia eCS

SOFTWIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contribuie la dezvoltarea platformei de continut Intuitext;

- Integreaza platforma de continut cu viitoarele produse de continut.

CERINTE

- Student in an terminal sau absolvent al Facultatii de Automatica & Calculatoare sau
Electronica & Telecomunicatii

Cerinte tehnice:

- limbajul C++; Win32/MFC, ActiveX;

- tehnologii de continut Web (HTML, JavaScript);

- limbajul Java; Swing/appleti;

- familiaritatea cu Macromedia ActionScript un avantaj

- familiaritatea cu C# un avantaj

Experienta:
- minim 1 an C++/Win32

Lb straine:
- lb. engleza (avansat), franceza avantaj

Constituie avantaj:
- capacitatea de adaptare la noi tehnologii

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;

- Plan de dezvoltare individuala.

SOFTWIN este o companie româneasca cu capital privat orientata catre furnizarea de solutii si servicii software. Departamente: Dezvoltare Software, eCRM, Structurare de Continut, AntiVirus si Securitate date.