Programator/Designer baze de date

INDACO SYSTEMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- creare si modelare baze de date
- configurare baze de date
- optimizare si tuning baze de date
- import/export in/din diverse formate si prelucrare de date

CERINTE

Calitati:
- studii superioare
- minim 2 ani experienta in lucrul cu baze de date
- cunostinde solide de SQL Server 2000/2005 si Oracle

Constituie avantaj:
- certificari profesionale IT legate de administrarea bazelor de date
- cunostinte de programare in ASP.NET ( Visual Studio .NET) sau Java

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, negociabil in functie de experienta dvs.;
- bonuri de masa;
- bonusuri pe proiecte si bonusuri ocazionale (sarbatori, remarcare in cadrul unui proiect, realizari exceptionale);
- cursuri de pregatire si certificare platite de companie;
- mediu de lucru stimulativ, birouri pozitionate central;
- oportunitati de dezvoltare si de promovare in cadrul unei echipe de profesionisti;
- program de lucru normal (luni-vineri) si flexibil;

Indaco Systems este una dintre principalele companii software romanesti care dezvolta sisteme informatice pentru managementul cazurilor, documentelor si documentare in domeniul juridic si legislativ din Romania.