PROGRAMATOR COBOL

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam PROGRAMATOR COBOL pentru clientul nostru - companie multinationala lider in domeniul consultantei IT&C.

Responsabilitati principale:
- Dezvoltarea si intretinerea modulelor aplicatiilor;
- Participarea la executia si documentarea testelor necesare pentru verificarea aplicatiilor;
- Participarea la programe de perfectionare a cunostintelor de programare.

CERINTE

- Cunostinte COBOL (nivel incepator - mediu)
- Cunostinte CICS/DB2- reprezinta avantaj
- Cunostinte medii de engleza sau italiana
- Spirit de echipa
- Disponibilitate pentru deplasari in strainatate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, cu posibilitati de crestere;
- Training specializat pentru COBOL;
- Mediu de lucru la standarde internationale;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei si de avansare.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: office@qualiadevelopment.ro.