PROGRAMATOR CNC ; PROIECTANT CAD

STAROM GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

PROGRAMATOR CNC
Descrierea job-ului:
- programarea masinilor cu comanda numerica;
- colaborarea cu departamentul de proiectare si sectiile de prelucrare;
- respectarea termenelor.

PROIECTANT CAD
- proiectarea matritelor de injectie;

CERINTE

- de preferat studii superioare tehnice;
- solide cunostinte CAD-CAM;
- cel putin o minima experienta in programarea masinilor cu comanda numerica;
- cunoasterea limbii italiene sau engleze prezinta avantaj.

- solide cunostinte CAD;
- cel putin o minima experienta in proiectarea matritelor de injectie;

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de training;
- salarizare in acord cu experienta, studiile, cunostintele tehnice.

Puteti aplica si trimitand CV-urile direct la starom.grup@hotmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

Proiectare si realizare matrite de injectie