Programator C# - MS SQL 2000 ( Senior / Junior )

QUIDICO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Senior
- respecta standardele companiei( ISO 9001 ) va fi instruit in acest sens
- Mentine buna comunicare cu clientul , preia si analizeaza cerintele clientului
- Analiza si dezvoltarea proiectului in termeni conveniti cu clientul , la standardele convenite
- Coordoneaza resursele alocate proiectului
Junior
- se integreaza in echipa
- se instruieste in timp real, si inafara orelor de serviciu , pana atinge standardul indicat de project manager

CERINTE

Senior
- Buna conoastere a C#, ADO.Net, WinForms, MS SQL 200 , design baze date
- capacitate de comunicare atat cu clientul in scopul preluarii cerintelor cat si a meninerii bunei relatii, si cu colegii
- capacitate de analiza, coordonare a ceintelor si resurselor
Junior
- dorinta si capacitate de absorbtie in timp sciurt a cunostintelor necesare participarii la dezvoltarea proiectului

BENEFICII OFERITE

program flexibil, stress minim

Companie actionand atat pe piata interna cat si pe piata externa din 2001