Programator C++ Linux

GECAD Net

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare cod C/C++ pentru module aplicatie securitate.

CERINTE

• Student in an terminal sau absolvent studii superioare tehnice (Automatica si Calculatoare, Matematica-Informatica, Cibernetica)
• Cunostinte de programare C, C++ si scripting (bash/perl/python)
• Cunostinte SQL
• Experienta de lucru in Linux (Gentoo, Slackware, RedHat)
• Optional: aplicatii de securitate: IDS/IPS, firewall (windows, linux)
• Limba engleza la nivel mediu
• Atentie la detalii, initiativa
• Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv
• Lucrul intr-o echipa dinamica
• Training pe post
• Asigurare medicala privata
• Masa servita impreuna cu colegii la restaurantul din incinta sediului.

GECAD este una dintre cele mai cunoscute marci românesti în întreaga lume. De la începuturile sale în 1992 si pâna astazi, când cuprinde 4 firme de succes, Grupul GECAD s-a impus treptat în pozitia de lider puternic al pietei românesti de IT. În cadrul grupului, GECAD NET este compania specializata în oferirea de servicii profesionale de securitate IT, solutii integrate de securitate IT si software.