Programator C# / CLR2

SC TWINHEAD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Cateva cerinte critice ale termenilor contractuali:

Programator (x 3 pozitii )

Platforme de programare:
Microsoft DotNet CLR2 (si cele inrudite – ASP, VB etc) - WinXP/Vista

Limbaje de programare:
C# CLR2

Cunsotinte necesare:
Sistem de operare Windows
Design si programare aplicatii Multi-thread
Winsock / TCP-IP programming
baze de date > MySQL, SQLite, ADO.NET, Conectori DotNet
Criptografie > hashing, AES, RSA, PKI
Algoritmi de compressie > LZMA lib, GZip lib
programare Windows Service
Smart card system (ISO-7816 1/2/3)
dezvoltare Web, ASP.Net. WebServices.
Localizari

Instrumentele de baza:
Visual Studio 2005 Professional
Skype

Candidatii care poseda cunostinte in urmatoarele domenii vor beneficia de atentie speciala
Trusted Platform Module v1.2 by Trusted Computing Group
GDI+ and DirectX
CAD/CAM
LUA
QT, Mono, Linux si PHP
Perioada Contractului:
3 luni minimum, initial
depinzand re rezultate, 6 luni sau contract permanent
Confidentialitate, termeni contractuali:
Toate drepturile asupra codului vor fi detinute de Tweak Labs Sdn. Bhd.
Angajatorul are dreptul exclusiv asupra codului sursa si al materialelor dezvoltate pe timpul colaborarii.
Angajatii nu vor divulga sau folosii inchiria sau distribuii nici un material ( dezvoltat pentru angajator - parti din cod sau in produs intreg ) sub nici o forma.

IMPORTANT
Cautam sa incepem relatia de munca cat de curand posibil.
Aplicantii pot trimite CV – urile ( referitoare strict la capacitatile si realizarile profesionale, fara accente pronuntat biografice ).

BENEFICII OFERITE

De o atentie speciala se vor bucura programatorii cu cunostinte LAMP ( Linux, Apache, MySQL, PHP, Python, Perl )

DESCRIEREA FIRMEI

Producator si distribuitor Notebook-uri / Laptop-uri