Programator C/C++ - Lider Mondial, Semiconductoare

Barnett McCall Tech

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele clientului nostru, dezvoltator de aplicatii pentru echipamente destinate retelelor de telecomunicatii, suntem in cautare de Programatori C/C++!

CERINTE

Daca esti:
- Absolvent al Facultatii de Automatica si Calculatoare, Electronica si Telecomunicatii si nu numai;
- Ai experienta de minim un 1 an in dezvoltare aplicatii C/C++;
Ideal cu plusuri:
- Cunostinte arhitectura microprocesoare si periferice, protocoale comunicatii wireless;
- Cunostinte in urmatoarele sunt binevenite: Labview, CVS Clearcase, Assembler, Embedded Systems Software for DSP’s (embedded low-level software);

BENEFICII OFERITE

- Beneficii salariale excelente;
- Oportunitati imense de dezvoltare a carierei;
- Training consistent;
Locatia este Bucuresti, iar programul este full time.

Barnett McCall Tech is part of the Barnett McCall family. BM TECH is the established division of Barnett McCall specialized in the recruitment of key positions within IT&C and E&C (engineering & construction) sector. We are Technology Driven Specialists!