PROGRAMATOR C/C++

BRAINSPOTTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Defineste specificatii tehnice;
- Dezvolta module pentru aplicatii de dimensiuni foarte mari;
- Asigura suport tehnic si consultanta pentru proiectul in care este implicat;
- Identifia erorile aparute in proiect si propune solutii tehnice pentru rezolvarea acestora.

CERINTE

-Studii Universitare in domeniul Informatica sau Telecomunicatii;
- Minimum 2 ani experienta in domeniu;
- Cunostinte avansate ale Sistemelor de Operare de tip Unix;
- Cunostinte foarte bune ale limbajului de programare C/C++;
- Cunostinte de programare structurata, algoritmi si date structurate;
- Cunostinte de programare "object oriented";
- Cunostinte bune de SQL (Oracle constituie un plus).

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este filiala unei companii multinationale, una dintre cele mai importante companii mondiale din domeniul integrarii de aplicatii.

DESCRIEREA FIRMEI

BRAINSPOTTING - The IT&C Recruitment Professionals
We recruit IT&C Specialists (technical, consulting, sales&marketing) and Managers (middle to top) for local and international corporate clients.
Because we know-how!