Programator C#

Romanian Business Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvolta, modifica si testeaza solutiile software in conformitate cu specificatiile de realizare.
Intretine aplicatiile software existente

CERINTE

1.Absolvent al unei facultati cu profil informatic (Matematica-Informatica, Automatica-Calulatoare, Electronica sau Cibernetica-Informatica Economica);
2.Cunostinte excelente de programare orientata obiect;
3.Bun cunoscator al limbajului de programare C#;
4.Bun cunoscator al sistemului de gestiune al bazelor de date MSSQL 2005/2008;
5.Bun cunoscator al limbii engleze;

BENEFICII OFERITE

Avantajul de a lucra intr-o echipa de profesionisti; Posibilitati de dezvoltare profesionala;

Compania Romanian Business Consult este prezenta de 15 ani in Romania fiimd in prezent lider de piata in domeniul solutiilor de retail precum si solutiilor de cantarire, ambalare si etichetare pentru industria alimentara si nealimentara.
RBC reprezinta urmatoarele companii pe piata interna:
Bizerba-Germania, echipamnte de cantarire, ambalare si etichetare.
Wincor-Nixdorf -Germania, furnizeaza solutii de IT pentru retail si ofera echipamente POS in diverse configuratii
Ulma- Spania, echipamente de ambalare.