Programator C#

Ager Business Tech

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretine si participa la dezvoltarea de aplicatii C# cu baze de date SQL Server;
- Dezvolta rapoartele cerute;
- Testeaza si instaleaza aplicatiile/ modulele dezvoltate;
- Asigura respectarea normelor de securitate la nivelul aplicatiei si al bazei de date
- Monitorizeaza performantele aplicatiilor si intervine proactiv;
- Monitorizeaza erorile aparute in exploatarea aplicatiilor;
- Investigheaza potentiale probleme ridicate de utilizatori;
- Mentine documentatia aplicatiilor si modulelor dezvoltate.

CERINTE

- Cunoasterea avansata a limbajului C# si a platformei .Net
- Experienta in dezvoltarea de aplicatii cu Visual Studio
- Experienta de lucru cu baze de date / MS SQL Server
- Experienta in lucrul cu generatoare de rapoarte;
- Studii superioare finalizate;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Capacitate de organizare si de incadrare in termene;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Spirit de echipa;
- Adaptabilitate;
- Implicare, atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- dezvoltare profesionala permanenta
- lucrul in cadrul unei echipe de profesionisti
- cultura organizationala orientata spre inovatie, profesionalism si angajament
- sediu modern si echipamente de ultima generatie
- asigurare medicala privata