Programator C#

Star Storage

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltare software: crearea codului sursa pentru implementarea practica a proiectelor la care participa;
- Gasirea de solutii tehnice optime in cadrul proiectelor la care participa;
- Participarea la efectuarea analizei pentru sisteme informatice;
- Updateaza documentatia proiectelor la care lucreaza;
- Participa la cursurile de perfectionare organizate de firma sau de companiile de software partenere ale acesteia.

CERINTE

- Studii superioare de profil informatic;
- Limbaje de programare: ASP .NET, C#, HTML, JavaScript;
- Baze de date: SQL Server / Oracle (SQL, TransactSQL, PL/SQL);
- Sisteme de operare: WinNT/2k nivel avansat;
- Cunostinte limba engleza;

BENEFICII OFERITE

-Dezvoltare profesionala: se asigura training pe dezvoltare aplicatii pe platforma Sharepoint 2007;
-Salariu atractiv + schema de motivare;
-Posibilitati de afirmare si promovare;
-Mediu de lucru modern ;
-Echipa tanara, dinamica, profesionista.

Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.

Star Storage reprezinta unul dintre cei mai cunoscuti furnizor de solutii integrate la cheie, atat pentru afacei cat si solutii de infrastructura asociate. Portofoliul Star Storage cuprinde solutii de stocare si infrastructura critica IT cat si solutii de afaceri orientate pe managementul continutului si al proceselor de afaceri.

Solutiile Star Storage sunt completate de o gama extinsa de servicii profesionale desfasurate in locatii proprii special construite: servicii externalizate de procesare a documentelor si informatiilor, servicii externalizate de productie si livrare a documentelor,comunicare personalizata cu clientul, servicii de protectie si gestiune a datelor si aplicatiilor.