Programator C#

Star Storage

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltare software: crearea codului sursa pentru implementarea practica a proiectelor la care participa;
- Gasirea de solutii tehnice optime in cadrul proiectelor la care participa;
- Participarea la efectuarea analizei pentru sisteme informatice;
- Updateaza documentatia proiectelor la care lucreaza;
- Participa la cursurile de perfectionare organizate de firma sau de companiile de software partenere ale acesteia.

CERINTE

- Studii superioare de profil informatic;
- Limbaje de programare: ASP .NET, C#, HTML, JavaScript;
- Baze de date: SQL Server / Oracle (SQL, TransactSQL, PL/SQL);
- Sisteme de operare: WinNT/2k nivel avansat;
- Cunostinte limba engleza;

BENEFICII OFERITE

-Dezvoltare profesionala: se asigura training pe dezvoltare aplicatii pe platforma Sharepoint 2007;
-Salariu atractiv + schema de motivare;
-Posibilitati de afirmare si promovare;
-Mediu de lucru modern ;
-Echipa tanara, dinamica, profesionista.

Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.

Dezvoltare Aplicatii de Business cu functionalitati de: arhivarea si managementul documentelor, workflow, input management pe platforma EMC Documentum - leader mondial in domeniul EMC (Enterprise Content Management)

Compania STAR STORAGE este partener pe partea de dezvoltare solutii software cu companii de top la nivel mondial: EMC (Documentum), IBM (Content Manager, WebSphere), Microsoft, Oracle, Abbyy (OCR)