Programator C++

Codesignum Technologies SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltare si mententanta produse software pe platforma Apple
- imbunatatirea constanta a cunostintelor de programare
- propune noi servicii si aplicatii in mod proactiv

CERINTE

- experienta C/C++ si OOP
- capacitate de invatare si adaptare la noi modele de programare
- experienta de lucru in echipa constituie un plus
- vorbitor engleza

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru relaxat
- calculatoare si gadgeturi de ultima generatie
- biblioteca documentatie si cursuri de pregatire
- office si mediu de lucru non-corporatist
- al 13-lea salariu si alte bonusuri
- masa de pranz la restaurant

Codesignum Technologies este o companie orientata catre dezvoltarea de solutii bazate pe ultimele tehnologii Apple. Dorim sa formam o echipa tanara si entuziasta, plina de dinamism, capabila sa asimileze si sa implementeze tehnologii noi, utilizand cele mai performante echipamente. Cautam oameni ambitiosi si creativi care sa se alature departamentului de cercetare si dezvoltare.