PROGRAMATOR C#

Star Storage

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltare software. Creaza codul sursa pentru implementarea practica a proiectelor la care participa;
- Gaseste solutii tehnice;
- Participa la efectuarea analizei pentru sisteme informatice;
- Updateaza documentatia proiectelor la care lucreaza;
- Participa la cursurile de perfectionare organizate de firma sau de casele de software partenere ale acesteia.

CERINTE

- Studii superioare de profil informatic;
- Limbaje de programare:
- ASP .NET, C#
- HTML, JavaScript
- Baze de date: SQL Server / Oracle (SQL, TransactSQL, PL/SQL)
- Sisteme de operare:
- WinNT/2k nivel avansat;
- Cunostinte limba engleza

BENEFICII OFERITE

- Dezvoltare profesionala: se asigura training pe dezvoltare aplicatii pe platforma Sharepoint 2007 -Salariu atractiv + schema de motivare
- Posibilitati de afirmare si promovare
- Mediu de lucru modern
- Echipa tanara, dinamica, profesionista

Dezvoltare Aplicatii de Business cu functionalitati de: arhivarea si managementul documentelor, workflow, input management pe platforma EMC Documentum - leader mondial in domeniul EMC (Enterprise Content Management) Compania STAR STORAGE este partener pe partea de dezvoltare solutii software cu companii de top la nivel mondial: EMC (Documentum), IBM (Content Manager, WebSpere), Microsoft, Oracle, Abbyy (OCR).