Programator C#

Pyramid Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune dezvoltarea aplicatiei pe baza specificatiilor primite. Activitatea zilnica presupune utilizarea unei palete largi de aplicatii si medii de dezvoltare.
Postul este pentru programatori cu un nivel mediu de experienta dar in acelasi timp politica de personal a firmei acorda sanse si tinerilor care nu au experienta (nu au mai lucrat) dar care au cunostiinte de baza si sunt dornici sa invete de la cei mai buni.

CERINTE

Programare C#, SQL
Programare orientata pe obiecte
Tehnici de programare.

Cunostinte C/C++ constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a imbina cariera cu facultatea.

Pyramid Software este o companie romaneasca de software specializata in realizarea de aplicatii software client-server. Produsul emblematic al companiei este Ra Workshop - aplicatie de calcul pentru tamplaria termoizolanta vanduta in peste 800 licente in Europa si SUA.