Programator ASP.NET sau Windows Forms

CS Vision SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Calitatile cerute de acest post sunt: organizare, spirit analitic, cunoastere buna a programarii si experienta relevanta, capacitate de adaptare si invatare rapida, capacitate de inovare.

CERINTE

C# si Framework 1.1
Windows Forms sau APS.NET + Sharepoint 2003 + Windows Sharepoint Services (WSS)
Webservices
SQL 2000 Server

Constituie un avantaj:
Framework 2.0, 3.0
ASP 2.0
Javascript+VBscript
Experienta in folosirea functiilor din OWS.JS
Experienta cu fluxuri de lucru (workflow) sau experienta in programare de aplicatii ERP

BENEFICII OFERITE

Lucrul intr-un mediu organizat, conform unor specificatii si unor metodologii clare, intr-o echipa comunicativa ce constituie baza extinderii cunostintelor si faciliteaza avansarea profesionala.

Salariul se va negocia in functie de cunostiinte si experienta.

Integrator si dezvoltator de solutii ERP pentru administratie publica