PROGRAMATOR ASP.NET/C#/MSSQL

Zenith Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea si intretinerea produselor software la timp si conform specificatiilor;
- participarea la sedintele de proiectare a aplicatiilor;
- detectarea si remedierea bug-urilor;
- implicarea in proiectele tehnologice ale companiei;
- design, dezvoltare si implementare a aplicatiilor Internet.

CERINTE

- minim 1 an experienta in dezvoltarea aplicatiilor software "Web-enabled";
- cunostinte solide de ASP.NET, C#, SQL, XML, HTML, CSS;
- dezvoltarea in mediul Windows;
- cunostinte de servicii si tehnologii web;
- experienta in proiectarea si intretinerea bazelor de date;
- respectarea termenelor limita;
- posibilitatea de a calatori peste hotare;
- self-starter cu initiativa si posibilitatea de a lucra independent, cand este cazul;
- cunostinte avansate de limba engleza, scris si vorbit.

BENEFICII OFERITE

- program de munca flexibil;
- training;
- pachet salarial in functie de experienta si performante;
- pachet de bonusare (pentru performante si loialitate);
- lucrul in cadrul unei echipe de tineri profesionisti;
- cultura organizationala puternica, bazata pe inovatie si profesionalism.

Zenith Systems este o companie de outsourcing care ofera servicii de dezvoltare software pe plan international.