Programator ASP.NET

Tradeville

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvolta si mentine aplicatii web folosind ASP/ASP.NET, MS SQL Server 2005;
- scrie si revizuieste documentatia pentru aplicatiile dezvoltate si obiectele SQL create;
- testeaza functionalitatile implementate;
- raporteaza team liderului statusul sarcinilor alocate.

CERINTE

- studii superioare in domeniul tehnologiei informatiei;
- 2 ani de experienta intr-o pozitie similara;
- expertiza in ASP, ASP.NET, (X)HTML, CSS, JavaScript (DHTML, AJAX);
- cunostinte bune de algoritmi, arhitectura software, metodologii de dezvoltare software, standarde de codificare software, OOP;
- limba engleza nivel mediu (scris si vorbit);
- abilitati de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitati de dezvoltare a carierei;
- oportunitatea de a lucra intr-una dintre cele mai dinamice si inovatoare companii de pe piata de capital.

Tradeville este noul nivel Vanguard, companie de brokeraj in spatele careia stau 14 ani de expertiza bursiera, inovatie tehnologica, transparenta si permanenta comunicare cu clientii, concretizate prin leadership in tranzactionarea on-line pe bursele romanesti.

Suntem o organizatie dinamica formata din tineri pasionati de piata de capital: de la brokeri, analisti, traderi sau dezvoltatori software de platforme de tranzactionare pana la experti in marketing, vanzari, contabilitate sau resurse umane.

Credem ca dezvoltarea business-ului se face in acelasi timp cu dezvoltarea personala si profesionala a angajatilor nostri. De aceea oferim programe de educare, calificare si leadership, menite sa-i ajute pe cei care fac parte din echipa sa ofere la randul lor servicii performante clientilor. Incurajam ideile inovatoare si promovam asumarea responsabilitatii proiectelor si sarcinilor.

Lucrand la Tradeville esti parte dintr-o companie care este in continua crestere si schimbare.

Daca doresti o oportunitate pentru a-ti dezvolta cariera, intr-o piata dinamica si in cadrul uneia dintre cele mai inovatoare companii, lider in tranzactionarea bursiera online, atunci Tradeville este compania potrivita. Alatura-te echipei Tradeville si ai posibilitatea de a aprofunda si dobandi noi cunostinte si abilitati.

Pentru mai multe detalii va rugam accesati www.tradeville.eu