Programator ASP.NET

HR Dynamics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Capacitate de respectare a termenelor limita;
Bune abilitati de comunicare si relationare;
Persoana deschisa la asimilarea de noi cunostinte;
Spirit de echipa.

CERINTE

- 2-3 ani experienta in webdevelopment
- Visual Studio .NET (2003 - 2005) - VB, C#
- ASP (1.0), ASP.NET (2.0), PHP
- Javascript, DHTML
- cunostinte bune de baze de date - SQL Server, Microsoft Access, MySQL
- creativitate
- responsabilitate
- spirit de echipa
- persoana deschisa la asimilarea de noi cunostinte;
- capacitate de respectare a termenelor limita;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- limbi straine - engleza nivel mediu
- domiciliul stabil in Bucuresti

Constituie avantaje:
- cunostinte si inclinatii artistice (simt artistic) necesare pentru grafica in webdesign
- cunostinte Adobe Photoshop, Corel sau alt editor graphic utilizat in dezvoltarea solutiilor web
- o certificare in WEb Development
- aptitudini de trainer IT ;
- certificare Microsoft ;
- permis de conducere categoria B ;

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
-Lucru antrenant in cadrul unui colectiv tanar -Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o echipa dinamica -Pachet salarial in functie de experienta si certificari/atestari

HR Dynamics recruteaza pentru un client cu experienta pe piata software
programator ASP.NET