PROGRAMATOR ASP.NET

SBsol

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare de aplicatii si site-uri web, pe baza tehnologiilor Microsoft : ASP, ASP.NET, SQL Server, WebServices.

CERINTE

Student sau absolvent al unei facultati cu profil informatic;
Experienta de programare in ASP, ASP.NET;
Cunostinte de SQL Server, WebServices constituie un avantaj;
Spirit proactiv;
Capacitate de integrare si de lucru in echipa;
Orientare catre rezultate si respectarea termenelor.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte motivant;
Bonusuri corelate cu performanta;
Excelente oportunitati de dezvoltare, asigurarea de traininguri specifice;
Mediu de lucru performant.

DESCRIEREA FIRMEI

Sbsol este un leader in domeniul furnizǎrii de servicii IT.
Sbsol reuneste sub aceeşi ¿ umbrelǎ ¿ un grup de 4 firme cu specific de servicii IT : Standard Business, SoftBIZ, SolVision si WinSol.
Asocierea celor patru firme formeaza o echipa de peste 100 specialisti, care oferǎ un pachet diversificat de solutii IT : consultanţǎ pentru organizarea fluxurilor de business ale companiei, consultanta pentru implementari ERP si CRM, mentenanta software şi hardware, dezvoltare web şi software customizat, instalare si adminstrare retele, hosting baze de date si site-uri web.
Serviciile oferite pot fi integrate in pachete complexe de solutii ¿ la cheie ¿, care se implementeaza dupa o analiza atenta a obiectivelor si cerintelor de nivel inalt ale Clientului.