Programator ASP.NET

HRDynamics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Capacitate de respectare a termenelor limita;
Bune abilitati de comunicare si relationare;
Persoana deschisa la asimilarea de noi cunostinte;
Spirit de echipa.

CERINTE

- Studii superioare universitare (sau studenti in an terminal) cu profil informatic: Politehnica, Automatica si Calculatoare, Informatica, etc.
- Visual Studio .NET (2003 – 2005) – ASP, VB, VC
- cunostinte aprofundate pe aplicatii web – ASP (1.0), ASP.NET (2.0)
- cunostinte bune de baze de date – SQL Server, MS Access, MySQL
- limbi straine – engleza nivel mediu
- domiciliul stabil in Bucuresti.

Constituie avantaje:
- cunoasterea PHP, Java ;
- aptitudini de trainer IT ;
- certificare Microsoft ;
- permis de conducere categoria B ;

BENEFICII OFERITE

- Lucru antrenant in cadrul unui colectiv tanar
- Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o echipa dinamica
- Formare rapida in senior programmer;
- Certificarea in Microsoft (plata taxelor pentru certificare fiind suportate de firma).
- Pachet salarial motivant

HR Dynamics este o firma tanara care se bucura deja de o activitate intensa in domeniul Resurse Umane (HR).
Am intrat pe aceasta piata propunandu-ne sa oferim servicii de calitate tuturor clientilor nostri, sa fim receptivi la dorintele si necesitatile dvs., dar cel mai important sa va tratam asa cum ne dorim noi sa fim tratati in calitate de clienti!