Programator ASP.NET

HR Dynamics

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltare web si servicii conexe de programare
mentinerea relatiilor cu clientii
traininguri IT

CERINTE

Studii superioare universitare (sau studenti in ultimul an) cu profil informatic: Politehnica, Automatica si Calculatoare, Informatica etc.

- Visual Studio .NET (2003 – 2005) – ASP, VB, VC
- cunostinte aprofundate pe aplicatii web – ASP (1.0), ASP.NET (2.0)
- cunostinte bune de baze de date – SQL Server, MS Access, MySQL
- limbi straine – engleza nivel mediu
- domiciliul stabil in Bucuresti.

Constituie avantaje (dar nu sunt obligatorii):
- cunoasterea PHP, Java;
- aptitudini de trainer IT;
- certificare Microsoft;
- permis de conducere categoria B;

Candidatul ideal:
- capacitate de respectare a termenelor limita;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- persoana deschisa la asimilarea de noi cunostinte;
- spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Lucru diversificat in cadrul unui colectiv tanar
- Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o echipa dinamica
- Formare rapida in senior programmer;
- Certificarea in Microsoft , plata taxelor pentru certificare fiind suportata de firma.
- Pachet salarial motivant precum si alte beneficii

Firma de resurse umane ai carei specialisti au o bogata experienta in domeniu.