Programator

BORG DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul consta in programarea cu limbajele Visual Basic, VBScript si lucrul cu bazele de date MS Acces si SQL Server pentru dezolvarea de aplicatii online (website-uri) sau aplicatii offline. Candidatul trebuie sa arate interes pentru proiectele sale si sa respecte termenele limita.

CERINTE

Suntem interesati de programatori full time cu cunostinte minime de:
- PHP
- ASP Classic
- Visual Basic 6
- SQL Server
- MS Acces.

BENEFICII OFERITE

- salariu minim net 400-600 Eur si creste in functie de competente/performanta
- posibilitatea de a invata/evolua/dezvolta proiecte proprii (castiguri suplimentare consistente)
- facilitati de cazare pentru cei din provincie
- program relaxat, nu se accepta lucrul remote
- telefon, decont transport, team-building, bonuri de masa

Borg Design este o companie cu capital privat ale carei principale activitati sunt dezvoltarea si distributia de software precum si consultanta in tehnologia informatiei.

Software-ul dezvoltat de Borg Design are la baza solicitarile, indicatiile si sugestiile clientilor, si are ca utilitate posibilitatea rapida si automatizata de a accesa si prelucra informatii publice de interes general.

Obiectivul Borg Design este de a colectiona aceste informatii si a vi le pune la dispozitie intr-o forma prelucrata, alaturi de unele unelte software care au ca scop economisirea timpului dumneavoastra de informare si in special a costurilor.