Programator AS/400 - Bucuresti

KEPLER-ROMINFO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participare la definirea arhitecturii
- Propunere de solutii tehnice
- Redactare de specificatii tehnice
- Codare
- Testare unitara

Sistemul AS/400 este folosit pentru aplicatii din domeniul economic (bancar, financiar-contabil, asigurari), asigurand utilizatorilor, pe de o parte, o viteza mare de acces pe un volum mare de date, iar pe de alta parte, reprezinta un sistem fiabil care permite un nivel inalt de securitate.

CERINTE

- Absolvent al unei facultati de profil IT.
- Experienta de cel putin 1 an de programare in AS400, RPG.

BENEFICII OFERITE

- Recunoasterea valorii profesionale prin:
- Bonusuri semnificative în funcţie de rezultate,
- Plan de cariera pe care-l construim impreuna
- Asigurare training pe tehnologii de ultima generatie si pe management de proiect, precum si finantarea certificarilor
- Proiecte internationale pentru companii din FORTUNE 500

KEPLER-ROMINFO a fost fondata in 1995, avand in prezent clienti in America de Nord, Europa si Asia, 250 de angajatis si o rata de crestere de peste 25% in 2005.
KEPLER-ROMINFO este astazi una dintre principalele companii de consultanta si servicii software din Europa de Est.
KEPLER-ROMINFO a fost nominalizata in Top 100 mondial al celor mai inovatoare companii de servicii IT si Top 10 al companiilor din Europa de Est, realizate de prestigioasa publicatie CMP Media¿s Global Services Magazine.
KEPLER-ROMINFO are o prezenta multinationala, dispunand de centre de dezvoltare si de birouri de reprezentare in Romania (Bucuresti, Pitesti, Craiova), Europa de Vest si Asia de Sud-Est.
KEPLER-ROMINFO este compania romaneasca cu cei mai multi Manageri de Proiect certificati de prestigiosul institutul american PMI si este prima societate de servicii software din Romania certificata ISO9001 de catre o companie de audit internationala (din 1997).