Programator aplicatii industriale

Integral Consulting R&D SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Sudent in ultimul an sau absolvent al Facultatii Automatica, Ingineria Sistemelor
Elaborare, implementare, validare programe de aplicatie industriala si programe OPC Client
-Asigurare asistenta tehnica pe parcursul aplicarii proiectelor si la punere in functiune a produselor in Bucurestui si in provincie pe diverse durate de timp

CERINTE

-Cunostinte temeinice de algoritmica, matematica, fizica, protocoale de comunicare industriala
-Sa se exprime si sa scrie corect in limba romana si engleza
-Dornic sa invete mereu tehnici noi de programare
-Apt de munca in program prelungit, la nevoie
-Disciplinat, ordonat, responsabil, sociabil, respectuos, loial fata de firma
- Sa accepte si sa respecte munca in colectiv
-Posesor permis conducere

BENEFICII OFERITE

Asigurare cursuri perfectionare (in tara si strainatate) si promovare in functie de rezultatele in munca si interesul manifestat fata de interesele firmei

DESCRIEREA FIRMEI

www.integralconsulting.ro