Programator Access

Anzi Soft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Anzi Soft isi doreste noi membrii in echipa. Pozitia oferita este de Programator Access.
Principalele atributii ale unui Programator Access, fara a fi limitate, sunt:

1.intretine aplicatiile existente, soft de gestiune;
2.ofera suport telefonic clientilor, consultanta;
3.dezvolta rapoarte,module, facilitati conform cu cerintele clientului;
4.recupereaza/repara baze de date, rezolva desincronizari aparute in bazele de date ale clientilor;
5.documenteaza modificarile efectuate si updateaza documentatia existenta;

CERINTE

Educatia minima necesara: student (jobul este full-time) sau absolvent de facultate cu profil economic sau tehnic.

Profilul angajatului - abilitati si deprinderi:

- o foarte buna cunoastere ACCESS 97, ACCESS 2003;
- experienta in lucrul cu VBA;
- foarte bune abilitati de interactiune si comunicare cu clientii.
- limbaj economic, intelegerea procesului de gestiune al unui magazin;
- atentie la detalii, meticulozitate, rabdare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Bonusuri in functie de rezultate;
- Telefon mobil;
- Pregatire profesionala in cadrul firmei.
Pentru a ne cunoaste mai bine viziteaza www.anzisoft.ro
Te asteptam in echipa noastra!

Anzi Soft a fost infiintata in anul 1991 cu capital integral romanesc fiind specializata in furnizarea de solutii fiscale pentru magazine. Odata cu schimbarea legislatiei fiscale in anul 1999, Anzi Soft a dezvoltat un modul fiscal propriu, in concordanta cu legislatia in vigoare, devenind astfel primul producator roman de module fiscale, omologat de catre comisia de specialitate in februarie 2000.
Actualmente, solutiile fiscale performante Anzi Soft includ un modul fiscal responsabil de tiparirea bonurilor fiscale, numeroase module software si o gama completa de periferice specializate.
Succesul nostru se datoreaza in mare parte echipei. Suntem o echipa unita, onesta si profesionista. Alatura-te noua!