Programator ABAP

FAIR VALUE

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Experienta de cel putin 1 an in programare ABAP;
- Buna intelegere a mediului IT;
- Cunostinte de Microsoft SQL Server si / sau Baze de date Oracle;
- Excelente abilitati de relationare, bine organizat, cu o gandire logica si argumentativa;
- Atitudine orientata catre client;

Reprezinta un plus:
- Experienta in interfatarea solutiilor SAP cu solutii non-SAP
- Experienta in realizarea designului de Baze de date

BENEFICII OFERITE

-Cariera ca programator ABAP intr-o companie de implementare de solutii SAP;
- Un interesant plan de cariera;
- Plan de dezvoltare individuala, prin participarea periodica la cursuri tehnice.
- Pachet salarial atractiv

Misiunea FAIR VALUE este ca prin solutiile informatice pe care le promoveaza, sa ajute companiile medii si mici din Romania sa isi dezvolte business-ul si sa isi creasca competivitatea in vederea obtinerii unei pozitii mai bune pe piata.