Programator

Romanian Soft Company Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie incadrata in departamentul de software;
Testarea diverselor aplicatii dezvoltate in cadrul echipei;
Optimizarea programelor folosite in concordanta cu cerintele utilizatorilor.

CERINTE

1.Lucru cu librarii SDK (VB sau Java) pentru echipamente conectate pe USB sau port Serial;
2.Linq2SQL din Visual Studio si/sau .NET 3.5;
3.Cunostine database design. Cunostinte programare MS SQL 2008 R2;
4.Cunostinte XML. Experienta in folosirea tehnologiilor de conectare Microsoft: Web Services, WCF, Ajax;
5.Absolvent al Facultatii de Informatica / Cibernetica/ Automatica si Calculatoare.

BENEFICII OFERITE

1.Recunoasterea valorii personale si o reala oportunitate de cariera;
2.Salariu motivant;
3.Mediu de lucru placut;
4.Lucrul intr-o echipa tanara si de valoare.

RSC este unul din cei mai importanti furnizori de solutii IT personalizate pentru domeniul de sanatate romanesc.
RSC si-a diversificat continuu activitatea, pe langa dezvoltarea si implementarea de solutii informatice destinate sectorului de sanatate, compania oferind solutii integrate si servicii profesionale specializate, in conformitate cu cerintele clientilor.
RSC promoveaza si recunoaste valoarea angajatului in cadrul organizatiei. Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa experimentata, sa lucrezi alaturi de specialisti, sa cunosti solutii moderne, esti invitat sa aplici la acest anunt si vei fi tratat cu toata atentia.