Programator

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

o Elaborare Software (timp real) pentru:
- Modelarea/simularea sistemelor aeronavelor;
- Simulare senzori (navigatie, radar, etc.);
- Software comanda/control echipamente;
- Comunicatie si comanda in retea si prin interfete dedicate;
- Elaborare Specificatii;
- Integrare, testare;
- Documentatie, cursuri instruire client;
- Service si monitorizare.

CERINTE

- Absolvent automatica sau electronica(alte studii superioare de profil informatica sunt acceptabile in masura in care asigura competente similare -aparat matematic, teoria sistemelor, fizica);
- Minim 5 ani experienta relevanta in domeniu;
- Programare avansata C/C++, Windows API si MFC;
- Windows XP (facilitati de timp real, TCP/IP-UDP);
- Grafica, Animatie – OpenGL;
- Sisteme de timp real;
- Achizitii de date, procesare/comanda digitala;
- Facilitati de programare;
- Limba Engleza- nivel avansat;
- Capabil sa lucreze independent sau cu supraveghere minima;
- Domiciliul in Bucuresti, disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv, posibilitatea de a lucra intr-o Companie Multinationala.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal.