Programator

Class It Outsourcing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvolta aplicatia interna bazata pe Visual Fox si MSSQL 2000;

CERINTE

- Absolvent sau student in an terminal al unei facultati;
- Cunostinte avansate sau experienta de minim 1 an de zile in Visual Fox;
- Cunostinte primare baze de date MSSQL 2000;
- Sa programeze disciplinat si organizat;
- Persoana responsabila, punctuala, serioasa;
- Disponibilitate 8h/zi (5 zile/saptamana);

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Mediu de lucru profesionist si competitiv;
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala.

Class IT Outsourcing, companie de externalizare IT, asigura clientilor sai perfecta functionare a departamentului IT prin valorificarea unei echipe formate din 60 de specialisti ce se afla sub indrumarea unui management de succes.
Timp de 8 ani am dobandit experienta necesara pentru a castiga increderea unor clienti precum Rompetrol, Coca-Cola, Deloitte, Jerry's Pizza, Adecco, Merck, Sharp and Dohme, Financiarul, Sanoma Hearst.
Suntem un colectiv tanar si entuziast si investim incontinuu in dezvoltarea si pregatirea profesionala.
Vino sa lucrezi pentru prima companie de externalizare IT din Romania.
Vino sa adaugi valoare echipei noastre!