PROGRAMATOR –ANGAJAM URGENT-valabil pentru toata tara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in domeniul webdesign&programare
Cunostinte : Adobe Photoshop ,HTML, PHP avansat, Mysql, AJAX, CSS,Javascript .Minime cunostinte flash
Candidatul ideal- absolvent facultate. Persoana constiincioasa , Capacitate de respectare si asumarea termenelor de predare a lucrarilor date spre realizare pentru respectarea dead lineurilor.
Atitudine pozitiva.
Proiectele se predau spre lucru acasa. Acestea putand fi dezvoltate la domiciliul angajatului sau la sediul firmei dupa dorinta candidatului/angajatului

CERINTE

Creare Si Programare Siteuri
Creare Layouturi
Cooperare Cu Alti Webdesigneri Din Echipa
Preluare lucrari si updatarea lor conform noilor solicitari ale clientilor

BENEFICII OFERITE

salariu competitiv, telefon si alte facilitati
flexibilitate de miscare si de programare a timpului de lucru
carte de munca pentru full time sau contract de colaborare in functie de dorinte cu plata /lucrare