Programator

LOYALIA Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Administrare, dezvoltare, integrare MFG-Pro
¿ Administrare baze de date Progress
¿ Dezvoltare solutii tip LAMP (LINUX / APACHE / MySQL / PHP)

CERINTE

¿ Studii superioare (preferabil profil politehnic)
¿ Minim 3 ani experienta in dezvoltare / implementare de sisteme ERP
¿ Experienta in administrarea bazelor de date Progress si MySQL
¿ Familiarizat LINUX
¿ Limba Engleza ¿ nivel avansat
¿ Permis conducere categoria B

Loyalia Romania recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala din domeniul FMCG.

Loyalia Romania este o companie specializata in furnizarea de serviicii de recrutare si selectie. Valoarea adusa de serviciile noastre este atentia deosebita pe care o acordam relatiei cu candidatul.
Scopul nostru este acela de a descoperi oamenii iar acestia sunt diversi, complecsi, imposibil de cuantificat intr-o viziune simplista. De aceea noi tratam oamenii ca individualitati, nu ca CV-uri care pot fi ierarhizate si clasate.